Prekių grąžinimas

Gavus prekę prašome patikrinti ar gabenimo metu siunta nebuvo pažeista, jei taip nutiko, susisiekite su mumis elektroniniu paštu, tokiu atveju atsiųsime specialią formą, kurią Jums reikės užpildyti ir atsiųsti atgal.

Jeigu norite grąžinti prekę dėl savo asmeninių priežasčių, turite neatidarytą ir nenaudotą produktą per 14 dienų susisiekti su mumis elektroniniu paštu. Siuntos grąžinimo išlaidas tokiu atveju moka pats pirkėjas.

Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 14 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos.

Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 7 dienas.

Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu ar siuntos atsiėmimo metu, pinigai yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekė turi būti nesugadinta; prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.

Grąžinama prekė negali būti naudota, turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

Grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).