Taisyklės ir sąlygos

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp MB „Global innovations” valdomos elektroninės parduotuvės https://neisprotek.lt (toliau – MB „Global innovations”, e-parduotuvė, mūsų, mumis, mes) ir MB „Global innovations” kliento (toliau – Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su e–parduotuvės prekių pirkimo – pardavimo sąlygomis bei nustatančios MB „Global innovations” ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu e-parduotuvėje.

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. juridiniai asmenys;
1.3. išsamiau apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, skaitykite mūsų privatumo politikoje.
2. Užsisakyti prekes e-parduotuvėje MB „Global innovations” Pirkėjas gali dviem būdais:
2.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;
2.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.
3. Griežtai draudžiama neisprotek.lt paskelbtą informaciją panaudoti kituose interneto tinklapiuose, žiniasklaidos priemonėse ar kitaip platinti mūsų medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti neisprotek.lt kaip šaltinį.
4. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
5. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Už pirkinius atsiskaitoma eurais (EUR).
6. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir MB „Global innovations” laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (formuodami užsakymą pažymėję varnelę ties „Su užsakymo sąlygomis susipažinau”) su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Kitas žingsnis“.
7. Apie pirkimo-pardavimo sutarties sudarymą MB „Global innovations” Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS

8. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš e-parduotuvės.
9. Jūs, naudodamasis e-parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo-pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
10. Jūs e-parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
11. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
12. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
13. Pasirinkus prekių pristatymą kurjeriu Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
14. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti MB „Global innovations” el.paštu [email protected]. MB „Global innovations” neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju MB „Global innovations” ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
15. MB „Global innovations” neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.
16. Kad galėtume nuolat tobulinti Jums siūlomas paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime rinkdami svetainės lankomumo bei prekių užsakymo statistiką, fiksuodami prisijungimo sesijos trukmę. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

III. MB „Global innovations” TEISĖS IR PAREIGOS

17. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, MB „Global innovations” turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
18. MB „Global innovations” pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e-parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
19. MB „Global innovations” įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

IV. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

20. Už prekes, užsakytas MB „Global innovations” e-parduotuvėje ar iš internetinių katalogų mokate internetiniu pavedimu arba mokėjimo kortelės duomenimis.
21. Suformuotame užsakyme suma nurodoma eurais (EUR) kartu su visais mokesčiais (PVM ir pristatymas).
22. Atsiimant užsakymą jis apmokamas eurais (EUR).

V. PRISTATYMAS

23. Prekės, esančios tiekėjo kitų šalių sandėliuose, pristatomos per 2–5 savaites.
24. Kai kurioms prekėms pristatymo terminas nustatomas individualiai.
25. Pristatymo tarifai nurodomi formuojant prekės užsakymo krepšelį greta galutinės užsakymo sumos.

VI. DAIKTŲ GRĄŽINIMAS

27. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.362 straipsnio „Daiktų keitimas ir grąžinimas” ir LR Civilinio kodekso 6.228 straipsnio „Vartotojų teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties” numatyta tvarka.
28. Grąžinama prekė privalo būti visiškai sukomplektuota. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra visiškai sukomplektuotas arba tinkamai supakuotas grąžinimo metu dėl ko atsiranda papildomi defektai, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
29. Prekės grąžinamos kliento lėšomis ir tokiu pat pristatymo būdu kaip ir buvo gautos. Prekės turi būti siunčiamos originalioje pakuotėje.
30. Grąžinant netinkamą, nekokybišką prekę ir vietoje netinkamos, nekokybiškos neužsisakant kitos prekės (per 14 dienų), klientui grąžinama visa suma, sumokėta už šią prekę.
31. Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).